Porzellan

Zahl der Lose: 425

Rörstrand porcelán tál, 2 db, levonóképes, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, 19×19 cm
11492.

Rufpreis:
4 000 HUF

11493.

Rufpreis:
2 000 HUF

Unterweissbach porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11494.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. súlyemelés jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, hibátlan / Royal Dux Czechoslovakia Sokol games XI eagle - weight lifting figurine 19 cm
11495.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wilhelmsburg porcelán tétel: tál, csengő, bonbonniere, kínáló. Máz alatti kék festéssel, jelzettek, hibátlanok. Tál d: 27 cm
11496.

Rufpreis:
6 000 HUF

Villeroy & Boch 6 db-os porcelán tányér/tál készlet (4 különféle méret), levonóképes, jelzettek (Budavári Fortuna Étterem pecsétjével), kis kopással
11497.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
11

Goebel Artis Orbis Claude Monet sorozat 3 porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan. 13x11 cm
11498.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ens porcelán vágtató lovak nagy méretű szobor. Fehér mázas, jelzett. Egy apró lepattanással / ENS double horse porcelain figurine with a minor fault. m: 24 cm
11499.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Rosenthal porcelán étkészlet. Hiányos. kézzel festett, jelzett. 6 mély, 6 lapos tárnyér, 4 kistányér, 5 csésze aljjal. nagy tálak, mártásos sérült, leveses fedele hiányzik, kisebb hibákkal egy két további darabon
11500.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gránit nagyméretű padlóváza, sárga alapon zöld mázzal, zodiákusok díszítéssel, jelzett, hibátlan. m: 33 cm d: 30 cm
11501.

Rufpreis:
10 000 HUF

Drasche virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 19,5 cm
11502.

Rufpreis:
6 000 HUF

Limoges tálka. Jelzett. Aranyozott, lilás festéssel. Apró kopással. m: 20x12cm
11503.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF