Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2417883
11492
399
Rörstrand porcelán tál, 2 db, levonóképes, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, 19×19 cm
2365993
11493
399
2435401
11494
399
Unterweissbach porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2297577
11495
399
Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. súlyemelés jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, hibátlan / Royal Dux Czechoslovakia Sokol games XI eagle - weight lifting figurine 19 cm
2387669
11496
399
Wilhelmsburg porcelán tétel: tál, csengő, bonbonniere, kínáló. Máz alatti kék festéssel, jelzettek, hibátlanok. Tál d: 27 cm
2417069
11497
399
4400
Villeroy & Boch 6 db-os porcelán tányér/tál készlet (4 különféle méret), levonóképes, jelzettek (Budavári Fortuna Étterem pecsétjével), kis kopással 2433283
11498
399
Goebel Artis Orbis Claude Monet sorozat 3 porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan. 13x11 cm
2443166
11499
399
Ens porcelán vágtató lovak nagy méretű szobor. Fehér mázas, jelzett. Egy apró lepattanással / ENS double horse porcelain figurine with a minor fault. m: 24 cm
2433666
11500
399
14000
Rosenthal porcelán étkészlet. Hiányos. kézzel festett, jelzett. 6 mély, 6 lapos tárnyér, 4 kistányér, 5 csésze aljjal. nagy tálak, mártásos sérült, leveses fedele hiányzik, kisebb hibákkal egy két további darabon
2441960
11501
399
Gránit nagyméretű padlóváza, sárga alapon zöld mázzal, zodiákusok díszítéssel, jelzett, hibátlan. m: 33 cm d: 30 cm 2442036
11502
399
Drasche virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 19,5 cm
2444708
11503
399
Limoges tálka. Jelzett. Aranyozott, lilás festéssel. Apró kopással. m: 20x12cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF