Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2436257
11468
399
Amphora csehszlovák porcelán oroszlán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 32×18 cm 2445774
11469
399
Meissen 2 db lapos tányér, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, d: 25 cm 2445776
11470
399
36000
Meissen 6 db lapos tányér, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Meissen, hibátlan, d: 25 cm 2445777
11471
399
Meissen 2 db lapos tányér, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: Royal kardos Meissen, hibátlan, d: 25 cm 2445778
11472
399
Meissen nagy sültes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Meissen, hibátlan, h: 39 cm 2445781
11473
399
Meissen kis sültes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, h: 35 cm 2445783
11474
399
Meissen tejes kancsó, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, m: 18 cm 2442399
11475
399
Meissen kerek sültes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, hibátlan, d: 31 cm 2442397
11476
399
Meissen kerek sültes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, hibátlan, d: 27,5 cm 2442355
11477
399
Meissen főzelékes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, apró lepattanás, d: 22 cm 2442344
11478
399
40000
Meissen levesestál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, hibátlan, h: 32 cm 2442329
11479
399
Meissen szószos tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, h: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF