Porzellan

Zahl der Lose: 425

Amphora csehszlovák porcelán oroszlán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 32×18 cm
11468.

Rufpreis:
8 000 HUF

Meissen 2 db lapos tányér, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, d: 25 cm
11469.

Rufpreis:
8 000 HUF

Meissen 6 db lapos tányér, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Meissen, hibátlan, d: 25 cm
11470.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Meissen 2 db lapos tányér, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: Royal kardos Meissen, hibátlan, d: 25 cm
11471.

Rufpreis:
12 000 HUF

Meissen nagy sültes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Meissen, hibátlan, h: 39 cm
11472.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Meissen kis sültes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, h: 35 cm
11473.

Gelöscht

Meissen tejes kancsó, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, m: 18 cm
11474.

Gelöscht

Meissen kerek sültes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, hibátlan, d: 31 cm
11475.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Meissen kerek sültes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, hibátlan, d: 27,5 cm
11476.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Meissen főzelékes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, apró lepattanás, d: 22 cm
11477.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Meissen levesestál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, hibátlan, h: 32 cm
11478.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Meissen szószos tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, h: 22 cm
11479.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF