Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2412844
11540
399
500
Porcelán kislány figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kis mázhibával, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
2435333
11541
399
Kék nyitható porcelán tojás virág mintával, fém szerelékkel. Matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm 2389476
11542
399
2242965
11543
399
Schaubachkunst porcelán furulyázó kisfiú kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 13 cm
2411467
11544
399
2411498
11545
399
CTC baba porcelán teás készlet, kanna és cukortartó jelzett, tej kiöntő lepattanással 2416177
11546
399
Szálas tea tartó edény. Kézzel festett, jelzés nélküli porcelán, minimális kopással 13 cm 2406545
11547
399
Mongol festett porcelán maszk. Jelzett,.kézzel festett, hibátlan. 16x11,5 cm 2365982
11548
399
2393205
11549
399
2417896
11550
399
Mázsa kerámia retró lámpatest, jelzés nélkül, kis lepattanással, m: 22,5 cm
2417287
11551
399
Virágmintás porcelán edény, 2 db, kézzel festett, jelzés nélkül, kis lepattanással, d: 13 és 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF