Porzellan

Zahl der Lose: 425

Epiag cseh ovális sültestál, matricás porcelán, jelzett, kopott, apró csorba, 36,5v25,5cm
11612.

Rufpreis:
1 000 HUF

Epiag cseh ovális levesestál, matricás porcelán, jelzett, kopott, csorba, 36x24x17cm
11613.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai leveses tálka készlet rizsszemes, aranyozott, máz alatt cobalt kék kontúrmatrica, máz felett piros kontúrmatrica. 6 db tálka, 7+1 kanál. jelzett, kopott, csorba. tálkák d: 11 cm
11614.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Schlagenwald cseh porcelán szószos aljával, colbalt-arany díszítéssel, kopott, apró csorba m: 9,5cm, h: 24cm
11615.

Rufpreis:
1 400 HUF

Schaubach Kunst hal mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 12,5 cm
11616.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db porcelán angyalka, festett, aranyozott. Az egyik hollóházi jelzett. kopott m: 9 és 9,5 cm
11617.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vadászkutya figura, festett fajansz, hibátlan, h: 28 cm, m: 19 cm
11618.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik majolika bőségszaru alakú váza Steidl Znaim, kézzel festett, aranyozott, jelzett, pereme ragasztott, sérült, kopott. m: 22,5 cm
11619.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cseh bonbonniere, plasztikus virág díszítményekkel, kézzel festett, aranyozott és matricás porcelán. Jelzett. Virágokon csorbák. m: 6,5 cm
11620.

Rufpreis:
1 200 HUF

Neorokokó 3 részes kandalló dísz. 1db figurális váza, 2 db figura. Német. Kézzel festett, aranyozott majolika, jelzett, sérült. m:26,5-28cm között.
11621.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cseh talpas kínálótálka, matricás porcelán jelzett, kopott d:12,5 cm
11622.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kisfiú cicával, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm
11623.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF