Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441187
11612
399
Epiag cseh ovális sültestál, matricás porcelán, jelzett, kopott, apró csorba, 36,5v25,5cm
2441189
11613
399
Epiag cseh ovális levesestál, matricás porcelán, jelzett, kopott, csorba, 36x24x17cm
2441193
11614
399
Kínai leveses tálka készlet rizsszemes, aranyozott, máz alatt cobalt kék kontúrmatrica, máz felett piros kontúrmatrica. 6 db tálka, 7+1 kanál. jelzett, kopott, csorba. tálkák d: 11 cm 2441204
11615
399
Schlagenwald cseh porcelán szószos aljával, colbalt-arany díszítéssel, kopott, apró csorba m: 9,5cm, h: 24cm
2441497
11616
399
Schaubach Kunst hal mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 12,5 cm
2441595
11617
399
3 db porcelán angyalka, festett, aranyozott. Az egyik hollóházi jelzett. kopott m: 9 és 9,5 cm 2441656
11618
399
Vadászkutya figura, festett fajansz, hibátlan, h: 28 cm, m: 19 cm 2441750
11619
399
Antik majolika bőségszaru alakú váza Steidl Znaim, kézzel festett, aranyozott, jelzett, pereme ragasztott, sérült, kopott. m: 22,5 cm 2441756
11620
399
Cseh bonbonniere, plasztikus virág díszítményekkel, kézzel festett, aranyozott és matricás porcelán. Jelzett. Virágokon csorbák. m: 6,5 cm 2441767
11621
399
Neorokokó 3 részes kandalló dísz. 1db figurális váza, 2 db figura. Német. Kézzel festett, aranyozott majolika, jelzett, sérült. m:26,5-28cm között.
2441827
11622
399
Cseh talpas kínálótálka, matricás porcelán jelzett, kopott d:12,5 cm 2441943
11623
399
Kisfiú cicával, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF