Porzellan

Zahl der Lose: 425

Bonbonniere, porcelán, fém rátéttel, plasztitus rózsákkal a tetején (rózsákon több apró csorba) kontúrmatrica. d:9,5cm m:6,5cm.
11600.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kis méretű japán satsuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázrepedéssel 18 cm
11601.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schlaggenwaldii porcelán bonbonniere, matricás porcelán, korának megfelelő állapotban, jelzett. m: 9,5 cm , d: 10 cm
11602.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán agár kutya formájú tolltartó, mázrepedésekkel, kopásokkal. m:12cm
11603.

Rufpreis:
2 800 HUF

Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 22cm
11604.

Rufpreis:
3 000 HUF

11605.

Rufpreis:
2 000 HUF

Japán szakés készlet, porcelán, 1 db kiöntő, 4-4 db . csészével, apró csorba. m: 7,5 cm, 5,2cm, 2,7 cm
11606.

Rufpreis:
4 000 HUF

11607.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

6 darabos Cobalt és arany díszítésű cseh porcelán együttes 20. sz. első fele. Jelzett. Korának megfelelő állapotban, kopott, apró csorbák. (3 db süteményes tányér d: 18,5cm, 2 db kiöntő m: 11 és 8 cm, 1 db fűszertartó m: 6cm).
11608.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cobalt és arany díszítésű cseh porcelán kávéskanna fedéllel. Jelzett. Korának megfelelő állapotban, kopott, apró csorbák. m: 20 cm
11609.

Rufpreis:
1 200 HUF

4 db teás csésze aljával, jelzett, cseh porcelán. Kopott. Alj d: 15cm csésze d: 9,5 cm
11610.

Rufpreis:
1 200 HUF

4 db figurális porcelánok. (nyuszi, madár, baromfi udvar, gitározó lány) Jelzett. Kopott, sérült. m: 3 és 11 cm között
11611.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF