Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2437999
11600
399
Bonbonniere, porcelán, fém rátéttel, plasztitus rózsákkal a tetején (rózsákon több apró csorba) kontúrmatrica. d:9,5cm m:6,5cm. 2438021
11601
399
Kis méretű japán satsuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázrepedéssel 18 cm
2438472
11602
399
Schlaggenwaldii porcelán bonbonniere, matricás porcelán, korának megfelelő állapotban, jelzett. m: 9,5 cm , d: 10 cm 2438539
11603
399
Porcelán agár kutya formájú tolltartó, mázrepedésekkel, kopásokkal. m:12cm
2439262
11604
399
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 22cm
2439268
11605
399
2439328
11606
399
Japán szakés készlet, porcelán, 1 db kiöntő, 4-4 db . csészével, apró csorba. m: 7,5 cm, 5,2cm, 2,7 cm 2440480
11607
399
4200
2440962
11608
399
6 darabos Cobalt és arany díszítésű cseh porcelán együttes 20. sz. első fele. Jelzett. Korának megfelelő állapotban, kopott, apró csorbák. (3 db süteményes tányér d: 18,5cm, 2 db kiöntő m: 11 és 8 cm, 1 db fűszertartó m: 6cm).
2440998
11609
399
Cobalt és arany díszítésű cseh porcelán kávéskanna fedéllel. Jelzett. Korának megfelelő állapotban, kopott, apró csorbák. m: 20 cm
2441127
11610
399
4 db teás csésze aljával, jelzett, cseh porcelán. Kopott. Alj d: 15cm csésze d: 9,5 cm 2441139
11611
399
4 db figurális porcelánok. (nyuszi, madár, baromfi udvar, gitározó lány) Jelzett. Kopott, sérült. m: 3 és 11 cm között Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF