Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2436892
11238
399
24000
Josef Steidl Znaim antik, historizáló fajansz fali dísztál virág, zene és neorokokó motívumokkal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással, d: 39,5 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, with very small damage. d: 39,5 cm
2438100
11239
399
Imari tál porcelán, öblében máz alatti kékkel, máz felett vörössel és arannyal festett virág ábrázolással. kopott, apró mázrepedés. Japán, Arita, Meiji korszak (1868-1912) d: 31 cm
2436885
11240
399
Schütz Cilli lapos falitál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, erős kopásnyomokkal, mázhibákkal, d: 29 cm
2445051
11241
399
50000
Herendi, Óherendi virág mintás porcelán váza. Dombornyomott díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 22, 5 cm 2440634
11242
399
30000
Herendi Apponyi purpur mintás nagyméretű váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, ragasztásnyomokkal, m: 31 cm
2440632
11243
399
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
2441834
11244
399
30000
Herendi Léda a hattyúval, fehér mázas, jelzett, hibátlan. Tervező: István Lőrinc (1901-1985) m:13,5 cm, h:20 cm
2152227
11245
399
2433509
11246
399
30000
Herendi Viktória mintás urna váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, két részből áll, csavar laza 24 cm
2433529
11247
399
40000
Herendi enyelgő pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. Ritka! 16x17,5 cm 2420776
11248
399
28000
Herendi Rothschild mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2436275
11249
399
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész nincs kipróbálva. d: 28 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF