Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433338
11311
399
Herend, Koszorúsné festett Seltmann porcelán nagy fedeles kínáló tál .Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 17, m: 17 cm
2357004
11312
399
Herendi porcelán nyúl pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm 2433563
11313
399
Herendi Rotschild mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 18x14 cm 2433309
11314
399
Herendi Apponyi mintás teás csésze aljjal Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2433311
11315
399
Herendi Apponyi mintás teás csésze aljjal Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2438127
11316
399
Herendi csipkebogyómintás áttört porcelán tálca, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×16 cm 2442031
11317
399
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibával 7x5 cm
2442861
11318
399
Herendi petrezselyemmintás hamutál, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 15 cm 2442280
11319
399
Herendi virágmintás porcelán fonott tál, jelzett, hibátlan, vaspötty 12x17,5 cm 2444639
11320
399
Herendi petrezselyemmintás porcelán leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopással és lepattanással, 15×9 cm 2433196
11321
399
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan. 9,5x7 cm 2433198
11322
399
Herendi Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan. d: 11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF