Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2398342
11299
399
Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9,5 cm
2398350
11300
399
Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozzal d: 11,5 cm
2411111
11301
399
Herendi virág mintás mély kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm 2441042
11302
399
2433647
11303
399
Herendi Viktória mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x17 cm 2411112
11304
399
Herendi virág mintás mély kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 38x30 cm 2416813
11305
399
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
2390111
11306
399
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
2420844
11307
399
6500
Herendi Kitty mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 11,5 cm
2363558
11308
399
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, apró gyári barna pöttyel, m: 14 cm 2433207
11309
399
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan d: 12 cm 2405989
11310
399
Herendi rózsás bonbonniere. Fehér mázas, benyomott jelzéssel, hibátlan d: 7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF