Porzellan

Zahl der Lose: 425

Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9,5 cm
11299.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozzal d: 11,5 cm
11300.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi virág mintás mély kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11301.

Rufpreis:
5 000 HUF

11302.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x17 cm
11303.

Rufpreis:
8 000 HUF
13

Herendi virág mintás mély kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 38x30 cm
11304.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11305.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
11306.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Kitty mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 11,5 cm
11307.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, apró gyári barna pöttyel, m: 14 cm
11308.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan d: 12 cm
11309.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi rózsás bonbonniere. Fehér mázas, benyomott jelzéssel, hibátlan d: 7,5 cm
11310.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF