Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433185
11275
399
Herendi Rotschild mintás cukordoboz, rózsás díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, rózsán lepattanással. d: 12 cm, m: 9 cm 2433573
11276
399
Herendi Viktória mintás porcelán lábas váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm 2433569
11277
399
Herendi porcelán prímás, kézzel festett, jelzett, hibátlan. Ritka! m: 13,5 cm 2433416
11278
399
13000
Herendi virág mintás süteményes tányérok 6 db Kézzel festett, jelzett, egyiken hajszálrepedéssel. d:20,5 cm
2386065
11279
399
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13,5 cm 2390107
11280
399
Herendi rózsaszín Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm
2390156
11281
399
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm 2390116
11282
399
Herendi Apponyi mintás kagyló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm 2433202
11283
399
Herendi Eton mintás cukordoboz, rózsás díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan. d: 11, m: 9,5 cm 2421952
11284
399
Herendi Shell reklámos tálka. Kézzel festett, jelzett (1941), kopásokkal. 7x8 cm 2421959
11285
399
Herendi petrezselyem mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 10 cm 2390140
11286
399
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF