Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2445076
11250
399
Herendi Indiai kosár mintás áttört kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 23 cm, m: 8 cm
2405680
11251
399
Herendi porcelán süteményes készlet 6 személyes, fehér mázas, formába nyomott jelzéssel, hibátlan. 2406003
11252
399
Herendi búsuló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2411107
11253
399
22000
Herendi virág mintás hat személyes süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
2386132
11255
399
15000
Herendi csipkebogyó mintás, áttört dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 28 cm
2390145
11256
399
13000
Herendi rózsaszín Apponyi mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 20 cm
2406427
11257
399
Herendi, Óherendi porcelán tapper virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x6,5x6,5 cm
2433405
11258
399
Herendi virág mintás leveses tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 33x23 cm
2433518
11259
399
Herendi búsuló juhász, kézzel festett, jelzett (125. jubileum), pipán lepattanás m: 29,5 cm
2420855
11260
399
19000
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm, h: 18 cm
2440340
11261
399
Óherendi ragutál, porcelán, kézzel festett virágminták, plasztikus rózsákkal díszítve. Rózsákon apró csorbák. Jelzett d: 21cm 2437781
11262
399
15000
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF