Porzellan

Zahl der Lose: 425

Herendi Apponyi zöld mintás váza. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan
11323.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi tulipán (BT) mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x19 cm
11324.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal. 9,5x7 cm
11325.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Viktória mintás, tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13,5 cm
11326.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi virág mintás gyufatartó és csikknyomó. Kézzel festett, jelzett, jelzett, kis kopással m: 5,5 cm
11327.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Óherendi kézzel festett virágokkal díszített jelzett porcelán bonbonier, Sérült! / Handpainted Old Herend chinaware bonbonier m:9,5cm d: 9,5 cm
11328.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi porcelán rózsaszín rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x6 cm
11329.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15x8,5 cm
11330.

Rufpreis:
2 800 HUF

Herendi Viktória mintás cukorcsésze, hibátlan, apró kopás, jelzett. m:10,5x8x3,4
11331.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Herendi Viktória mintás nagy méretű gyertyatartó. Két részből áll. Alsó rész hibátlan (29 cm). Felső rész törött.
11332.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

11333.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Waldstein mintás csikknyomó Kézzel festett, jelzett, hibátlan 5 cm
11334.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF