Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433218
11323
399
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan 2433225
11324
399
Herendi tulipán (BT) mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x19 cm 2440389
11325
399
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal. 9,5x7 cm 2441944
11326
399
Herendi Viktória mintás, tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13,5 cm 2433214
11327
399
4200
Herendi virág mintás gyufatartó és csikknyomó. Kézzel festett, jelzett, jelzett, kis kopással m: 5,5 cm 2441504
11328
399
Óherendi kézzel festett virágokkal díszített jelzett porcelán bonbonier, Sérült! / Handpainted Old Herend chinaware bonbonier m:9,5cm d: 9,5 cm 2440396
11329
399
Herendi porcelán rózsaszín rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x6 cm 2435666
11330
399
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15x8,5 cm 2435659
11331
399
Herendi Viktória mintás cukorcsésze, hibátlan, apró kopás, jelzett. m:10,5x8x3,4 2435389
11332
399
Herendi Viktória mintás nagy méretű gyertyatartó. Két részből áll. Alsó rész hibátlan (29 cm). Felső rész törött. 2274660
11333
399
2433498
11334
399
Herendi Waldstein mintás csikknyomó Kézzel festett, jelzett, hibátlan 5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF