Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2387675
11396
399
3 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kettőn kopással. d: 12,5 cm, 8,5 cm;11x7 cm
2341068
11397
399
2433589
11398
399
26000
Zsolnay furulyázó juhász figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 24,5 cm 2277013
11399
399
Zsolnay kalocsai mintás váza. Matricás, jelzett, apró kopásokkal. m: 19 cm
2433295
11400
399
Zsolnay rózsaszín porcelán tálca. Matricás, jelzett, kopással. 39x16 cm
2433314
11401
399
11 db Zsolnay süteményes tányér- Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2433139
11402
399
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm 2416917
11403
399
Zsolnay Barocco porcelán lapocska / plakett, kézzel festett, jelzés nélkül, eredeti dobozában, leírással, 4×5,5 cm 2436251
11404
399
Hollóházi Szász Endre Forma-1 Váza (1986 First Hungarian Grand Prix Hungaroring) Gyűjtői darab!!! m: 20cm, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, jó állapotú. 2416792
11405
399
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25,5 cm 2440687
11406
399
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm
2440714
11407
399
Hollóházi porcelán rózsás bonbonier. Matricás/kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm, m: 13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF