Porzellan

Zahl der Lose: 425

3 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kettőn kopással. d: 12,5 cm, 8,5 cm;11x7 cm
11396.

Rufpreis:
5 000 HUF

11397.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay furulyázó juhász figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 24,5 cm
11398.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Zsolnay kalocsai mintás váza. Matricás, jelzett, apró kopásokkal. m: 19 cm
11399.

Rufpreis:
2 800 HUF

11400.

Rufpreis:
6 000 HUF

11 db Zsolnay süteményes tányér- Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11401.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm
11402.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay Barocco porcelán lapocska / plakett, kézzel festett, jelzés nélkül, eredeti dobozában, leírással, 4×5,5 cm
11403.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre Forma-1 Váza (1986 First Hungarian Grand Prix Hungaroring) Gyűjtői darab!!! m: 20cm, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, jó állapotú.
11404.

Rufpreis:
10 000 HUF
22

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25,5 cm
11405.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm
11406.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi porcelán rózsás bonbonier. Matricás/kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm, m: 13,5 cm
11407.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF