Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2444990
11384
399
6 db Zsolnay háború előtti, színes teás csésze, aljakkal. Jelzett, kevés kopással. 2417002
11385
399
Zsolnay porcelán mélytányér, 6 db, jelzett, apró mázhibákkal, kopásnyomokkal, d: 24 cm
2408857
11386
399
Zsolnay tálka, tervező: Török János, ökörvér mázas, jelzett, javított sérüléssel, m: 6 cm, d: 9,5 cm
2316711
11387
399
2422004
11388
399
Zsolnay tálka. Kézzzel festett, jelzett,hibátlan d: 12 cm 2422374
11389
399
Zsolnay pirogránit korsó, jelzett (Fürtös György), mázrepedésekkel, m: 16 cm, d: 9 cm, kb. 0,7 l 2356990
11390
399
Zsolnay virág mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, tisztításra szorul, m: 11,5 cm
2421891
11391
399
Zsolnay mitológiai jelenetes teás csészék aljjal. 6 db csésze, 11 db aljjal. Egy csésze sérült, többin kisebb kopások. Matricás, jelzett. 2413348
11392
399
2391716
11393
399
30000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2415521
11394
399
5500
6 db Zsolnay teás csésze alátét + cukordoboz + tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 2386384
11395
399
Zsolnay virágmintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis foltokkal. 12x8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF