Porzellan

Zahl der Lose: 425

Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, sérült, m: 18,5 cm
11371.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay labdázó kisfiú, festetlen mázas porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, vaspöttyökkel m: 13 cm
11372.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay porcelán őzikék, festett, jelzett, restaurált. m: 6 cm
11373.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay virág mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 11x7 cm
11374.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay virág mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6 cm
11375.

Rufpreis:
2 400 HUF

11376.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán vázácska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11377.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay lapostányér 6 db cobalt-arany díszítéssel, kopott. d: 24cm
11378.

Rufpreis:
1 200 HUF

8 darabos Zsolnay cobalt és arany díszítésű porcelán együttes, 4 db csésze d: 9,5 cm, 4 db süteményes tányér d: 18,5 cm. Jelzett. Korának megfelelő állapotban, kopott.
11379.

Rufpreis:
2 400 HUF

5 db Zsolnay süteményes tányér d: 18,5 cm. Jelzett. Korának megfelelő állapotban, kopott.
11380.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay porcelán húsos tál (lepattanással), só- és borstartó, jelzettek, kisebb kopásokkal
11382.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay Kékes hotelt ábrázoló mokkás csésze. Matricás, jelzett, hibátlan d: 5,5 cm, m: 6 cm
11383.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF