Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2442034
11371
399
Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, sérült, m: 18,5 cm 2441993
11372
399
Zsolnay labdázó kisfiú, festetlen mázas porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, vaspöttyökkel m: 13 cm 2441996
11373
399
Zsolnay porcelán őzikék, festett, jelzett, restaurált. m: 6 cm
2441588
11374
399
Zsolnay virág mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 11x7 cm
2441572
11375
399
Zsolnay virág mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6 cm 2441541
11376
399
2441560
11377
399
Zsolnay virágmintás porcelán vázácska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2441182
11378
399
Zsolnay lapostányér 6 db cobalt-arany díszítéssel, kopott. d: 24cm 2440971
11379
399
8 darabos Zsolnay cobalt és arany díszítésű porcelán együttes, 4 db csésze d: 9,5 cm, 4 db süteményes tányér d: 18,5 cm. Jelzett. Korának megfelelő állapotban, kopott.
2440977
11380
399
5 db Zsolnay süteményes tányér d: 18,5 cm. Jelzett. Korának megfelelő állapotban, kopott.
2441065
11382
399
Zsolnay porcelán húsos tál (lepattanással), só- és borstartó, jelzettek, kisebb kopásokkal 2445007
11383
399
Zsolnay Kékes hotelt ábrázoló mokkás csésze. Matricás, jelzett, hibátlan d: 5,5 cm, m: 6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF