Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441052
11444
399
Hollóházi népviseletes lányok, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 23,5 cm 2441054
11445
399
Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm 2441056
11446
399
Hollóházi virágmintás porcelán bonbonier, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, kis lepattanással, d: 16 és 8 cm 2441063
11447
399
Hollóházi porcelán harlekin bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 2434460
11448
399
Hollóházi porcelán plakettek, "Budapest 1976" felirattal, 2 db, matricás, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 6x5 cm
2445111
11449
399
Hollóházi baba kávés készlet. 4 személyes. Matricás, jelzett, kopásokkal 2445070
11450
399
Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2445210
11451
399
Hollóházi Stühmer Százszorszép bonbonos porcelán doboz. Matricás, jelzett, hibátlan, 16x10x6 cm 2413312
11452
399
Hollóházi retro porcelán csésze készlet 10 csésze, 12 aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 8 cm
2414261
11453
399
24000
Hollóházi porcelán hat személyes mokkás készlet tálcával. Kézzel festett, jelzett, egy minimális lepattanással a rózsán.
2434239
11454
399
Hollóházi porcelán Unicumos kupicák, matricás, jelzett, 12 db, kis kopásnyomokkal, m: 4,5 m 2434282
11455
399
Hollóházi porcelán pitypangos tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF