Porzellan

Zahl der Lose: 425

Hollóházi népviseletes lányok, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 23,5 cm
11444.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
11445.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi virágmintás porcelán bonbonier, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, kis lepattanással, d: 16 és 8 cm
11446.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán harlekin bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
11447.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi porcelán plakettek, "Budapest 1976" felirattal, 2 db, matricás, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 6x5 cm
11448.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi baba kávés készlet. 4 személyes. Matricás, jelzett, kopásokkal
11449.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11450.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi Stühmer Százszorszép bonbonos porcelán doboz. Matricás, jelzett, hibátlan, 16x10x6 cm
11451.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi retro porcelán csésze készlet 10 csésze, 12 aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 8 cm
11452.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán hat személyes mokkás készlet tálcával. Kézzel festett, jelzett, egy minimális lepattanással a rózsán.
11453.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hollóházi porcelán Unicumos kupicák, matricás, jelzett, 12 db, kis kopásnyomokkal, m: 4,5 m
11454.

Rufpreis:
2 000 HUF
35

Hollóházi porcelán pitypangos tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm
11455.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF