Porzellan

Zahl der Lose: 425

Hollóházi fácán, porcelán, jelzett, kopott máz. h: 21 cm
11432.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

Hollóházi kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 25 cm
11433.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi kék virág mintás kaspó. Kontúrmatricás, aranyozott porcelán, jelzett, hibátlan. d:13,5 cm, m: 11,5 cm
11434.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi virágmintás falra akasztható porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
11435.

Rufpreis:
2 000 HUF

11436.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán cica, kézzel festett, hibátlan, jelzett m: 9 cm
11437.

Rufpreis:
2 000 HUF
31

Hollóházi váza, matricás aranyozott porcelán, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
11438.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

Hollóházi kobaltkékkel díszített szendvicses tálca 2 db. Kopott. Jelzett. 38x15cm
11439.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi emeletes süteménytartó, matricás, jelzett, hibátlan, m:38 cm, d:27 cm
11440.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

11441.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán váza, rózsaszín-lila márványhatású dekorral, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm
11442.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

Hollóházi porcelán néptáncos lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 29 cm
11443.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF