Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2442181
11432
399
Hollóházi fácán, porcelán, jelzett, kopott máz. h: 21 cm 2442050
11433
399
Hollóházi kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 25 cm 2442030
11434
399
Hollóházi kék virág mintás kaspó. Kontúrmatricás, aranyozott porcelán, jelzett, hibátlan. d:13,5 cm, m: 11,5 cm 2441977
11435
399
Hollóházi virágmintás falra akasztható porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
2441976
11436
399
Hollóházi virágmintás falra akasztható porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 2441948
11437
399
Hollóházi porcelán cica, kézzel festett, hibátlan, jelzett m: 9 cm 2441598
11438
399
Hollóházi váza, matricás aranyozott porcelán, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 2441004
11439
399
Hollóházi kobaltkékkel díszített szendvicses tálca 2 db. Kopott. Jelzett. 38x15cm 2440883
11440
399
4200
Hollóházi emeletes süteménytartó, matricás, jelzett, hibátlan, m:38 cm, d:27 cm 2441043
11441
399
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23 cm 2441046
11442
399
Hollóházi porcelán váza, rózsaszín-lila márványhatású dekorral, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2441048
11443
399
Hollóházi porcelán néptáncos lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF