Porzellan

Zahl der Lose: 425

Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm
11576.

Rufpreis:
4 000 HUF

Epiag Czechoslovakia - Hüttl Tivadar 6 db-os porcelán tálaló készlet, cca 1941-1945. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal.
11577.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi Csepel Művek - Nemzetközi nőnap porcelán váza (nőnapi ajándék a Csepel Művek dolgozói számára). Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 11 cm
11578.

Rufpreis:
1 200 HUF

Royal Dux porcelán amfora vázácska. Kézzel festett/matricás, jelzett, minimális kopással, m: 13,5 cm
11579.

Rufpreis:
1 600 HUF

Alt Wien antik jelenetes porcelán bonbonier. Részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10,5 cm
11580.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Porcelán Jézus és Szűz Mária figura lepattanásokkal 17 cm
11581.

Rufpreis:
2 000 HUF

Páris választása. Antik jelenettel díszített jelzett, régi csehszlovák porcelán váza. Részben kézzel festett, kopásokkal. 30 cm
11582.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db Japán ecsettartó, porcelán, kopott, m:12cm
11583.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tálka, matricás porcelán, kopott, h:23cm
11584.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gitározó béka, porcelán, jelzett, hibátlan. m:17cm
11585.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madárka, porcelán, jelzés nélkül, apró csorbával m: 9,5 cm
11586.

Rufpreis:
1 200 HUF

Japán fedeles cukortartó , fonott bambusz füllel, zománc festett és aranyozott, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm
11587.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF