Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2398520
11576
399
Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm
2443632
11577
399
Epiag Czechoslovakia - Hüttl Tivadar 6 db-os porcelán tálaló készlet, cca 1941-1945. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 2445238
11578
399
Hollóházi Csepel Művek - Nemzetközi nőnap porcelán váza (nőnapi ajándék a Csepel Művek dolgozói számára). Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 11 cm 2445245
11579
399
Royal Dux porcelán amfora vázácska. Kézzel festett/matricás, jelzett, minimális kopással, m: 13,5 cm 2445274
11580
399
4600
Alt Wien antik jelenetes porcelán bonbonier. Részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10,5 cm 2444964
11581
399
Porcelán Jézus és Szűz Mária figura lepattanásokkal 17 cm
2445045
11582
399
Páris választása. Antik jelenettel díszített jelzett, régi csehszlovák porcelán váza. Részben kézzel festett, kopásokkal. 30 cm
2445728
11583
399
2 db Japán ecsettartó, porcelán, kopott, m:12cm 2445734
11584
399
Tálka, matricás porcelán, kopott, h:23cm
2445947
11585
399
Gitározó béka, porcelán, jelzett, hibátlan. m:17cm
2435627
11586
399
Madárka, porcelán, jelzés nélkül, apró csorbával m: 9,5 cm
2432731
11587
399
Japán fedeles cukortartó , fonott bambusz füllel, zománc festett és aranyozott, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF