Porzellan

Zahl der Lose: 425

Kehely. Virág mintával. Aranyozott. XIX. sz. vége. Jelzés nélkül. Kopásokkal m: 14 cm
11564.

Rufpreis:
8 000 HUF

Schielholz porcelán áttört, lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 19 cm
11565.

Rufpreis:
8 000 HUF

11566.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovácsoltvas gyertyatartó figurális, gyertyával, rajta Jézus születése jelenettel, 18 cm
11567.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gránit porcelán pecsenyés tál, fehér mázas, jelzett, peremén javított, 36x25 cm
11568.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gránit porcelán pecsenyés tál, fehér mázas, jelzett, apró mázhibákkal, 28x40 cm
11569.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gránit retro porcelán leveses tál, fehér mázas, jelzett, felső peremén apró javításokkal, d: 25 cm, m: 10 cm
11570.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Orosz porcelán asztali kínáló és fedeles tartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm, d: 16,5 cm
11571.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schaubachkunst porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 22 cm
11572.

Rufpreis:
6 000 HUF

Camina román figurális porcelán, virágos tálat tartó puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11573.

Rufpreis:
800 HUF

11574.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst és fehér mázas teás készlet. Hat személyes, teljes, Jelzés nélkül, kis kopásokkal.
11575.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF