Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2398815
11564
399
Kehely. Virág mintával. Aranyozott. XIX. sz. vége. Jelzés nélkül. Kopásokkal m: 14 cm
2398825
11565
399
Schielholz porcelán áttört, lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 19 cm
2359910
11566
399
2413319
11567
399
Kovácsoltvas gyertyatartó figurális, gyertyával, rajta Jézus születése jelenettel, 18 cm
2416955
11568
399
Gránit porcelán pecsenyés tál, fehér mázas, jelzett, peremén javított, 36x25 cm
2416966
11569
399
Gránit porcelán pecsenyés tál, fehér mázas, jelzett, apró mázhibákkal, 28x40 cm
2416978
11570
399
Gránit retro porcelán leveses tál, fehér mázas, jelzett, felső peremén apró javításokkal, d: 25 cm, m: 10 cm 2435572
11571
399
Orosz porcelán asztali kínáló és fedeles tartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm, d: 16,5 cm 2438931
11572
399
Schaubachkunst porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 22 cm 2413294
11573
399
Camina román figurális porcelán, virágos tálat tartó puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
2319230
11574
399
2398331
11575
399
Ezüst és fehér mázas teás készlet. Hat személyes, teljes, Jelzés nélkül, kis kopásokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF