Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2442105
11636
399
Nagy méretű ólomkristály váza. Hibátlan 27 cm
2442110
11637
399
2 db jelzés nélküli kislány porcelán figura, egyiken kis lepattanással m: 12, 5 cm
2442342
11638
399
Kahla porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással.
2233577
11639
399
900
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm
2442025
11640
399
Kőbányai porcelán medve. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
2442307
11641
399
Mosdókancsó. Porcelán, matricás, jelzés nélkül, kopásokkal m: 29 cm 2442141
11642
399
Wallendorf akt. Biszkvit porcelán. Jelzett, hibátlan m: 15 cm 2442112
11643
399
Terebess kínai mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x19 cm
2442346
11644
399
Bohemia virágos mintájú porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással.
2441934
11645
399
Szív alakú egyedi, kézi festésű bonbonniere. Matricával jelzett, hibátlan 10x10 cm
2439126
11646
399
Tirschenreuth porcelán tál, 3 db, matricás, jelzett, hibátlan, d: 19 cm 2439103
11647
399
Tirschenreuth madaras porcelán fali tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF