Porzellan

Zahl der Lose: 425

Nagy méretű ólomkristály váza. Hibátlan 27 cm
11636.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db jelzés nélküli kislány porcelán figura, egyiken kis lepattanással m: 12, 5 cm
11637.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kahla porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással.
11638.

Rufpreis:
6 000 HUF

4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm
11639.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Kőbányai porcelán medve. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
11640.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mosdókancsó. Porcelán, matricás, jelzés nélkül, kopásokkal m: 29 cm
11641.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wallendorf akt. Biszkvit porcelán. Jelzett, hibátlan m: 15 cm
11642.

Rufpreis:
3 000 HUF

Terebess kínai mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x19 cm
11643.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bohemia virágos mintájú porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással.
11644.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szív alakú egyedi, kézi festésű bonbonniere. Matricával jelzett, hibátlan 10x10 cm
11645.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tirschenreuth porcelán tál, 3 db, matricás, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
11646.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

Tirschenreuth madaras porcelán fali tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
11647.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF