Porzellan

Zahl der Lose: 425

Schaubach Kunst trombitáló puttó figura, kézzel festett, jelzett, sérült, apró lepattanással, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11624.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fürdőző leány, porcelán, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, m: 17,5 cm
11625.

Rufpreis:
1 000 HUF
40

Bertram furulyázó kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11,5 cm
11626.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németjuhász, festett majolika, jelzett, kopott, mázrepedt. m: 29 cm
11627.

Rufpreis:
2 800 HUF

Sörös korsó relief medve díszítménnyel, jelzett, hibátlan. m: 21 cm
11628.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kínai leveses tál és hozzávaló kanál és mártásos tálka, jelzett, hibátlan, apró kopások d:11,5 cm
11629.

Rufpreis:
1 600 HUF

Porcelán álló puttó figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm
11630.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kínai mini váza, kézzel festett, plasztikus díszítéssel, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, kisebb kopásnyomokkal, alján apró lepattanással, m: 12,5 cm
11631.

Rufpreis:
2 000 HUF

Metzler & Ortloff porcelán kisfiú libával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10,5x9 cm
11632.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db kis porcelán figura (Aquincumi rózsa, pillangó, boci akasztóval). Kézzel festettek, az egyik jelzett, kis kopással.
11633.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db retró porcelán fali lámpa virágmintás díszítéssel. Matricás, jelzés nélkül, működőek, kis kopásnyomokkal, 21x13 cm
11634.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

2 db nagy méretű porcelán teás csésze. bögre. aranyozott, matricás, csehszlovák porcelán. Hibátlan d: 11 cm, m: 9,5 cm
11635.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF