Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441942
11624
399
Schaubach Kunst trombitáló puttó figura, kézzel festett, jelzett, sérült, apró lepattanással, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
2441947
11625
399
Fürdőző leány, porcelán, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, m: 17,5 cm 2441979
11626
399
Bertram furulyázó kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11,5 cm 2442098
11627
399
Németjuhász, festett majolika, jelzett, kopott, mázrepedt. m: 29 cm
2442183
11628
399
Sörös korsó relief medve díszítménnyel, jelzett, hibátlan. m: 21 cm
2442318
11629
399
Kínai leveses tál és hozzávaló kanál és mártásos tálka, jelzett, hibátlan, apró kopások d:11,5 cm
2437553
11630
399
Porcelán álló puttó figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm 2437848
11631
399
Kínai mini váza, kézzel festett, plasztikus díszítéssel, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, kisebb kopásnyomokkal, alján apró lepattanással, m: 12,5 cm 2439912
11632
399
Metzler & Ortloff porcelán kisfiú libával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10,5x9 cm 2439804
11633
399
3 db kis porcelán figura (Aquincumi rózsa, pillangó, boci akasztóval). Kézzel festettek, az egyik jelzett, kis kopással.
2440463
11634
399
4600
3 db retró porcelán fali lámpa virágmintás díszítéssel. Matricás, jelzés nélkül, működőek, kis kopásnyomokkal, 21x13 cm 2441928
11635
399
2 db nagy méretű porcelán teás csésze. bögre. aranyozott, matricás, csehszlovák porcelán. Hibátlan d: 11 cm, m: 9,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF