Porzellan

Zahl der Lose: 425

11480.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11481.

Rufpreis:
12 000 HUF

Alt Wien urna váza pár. XIX. sz. Bécs, historizáló stílus. Kézzel festett, jelzett, egyik javított, kopásokkal. m: 22 cm
11482.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
16

Royal dux porcelán tigris. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19x8,5 cm
11483.

Rufpreis:
5 000 HUF

Roxal Dux elefánt. Kézzel festett, jelzett,hibátlan 13x9 cm
11484.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fischer fajansz kávékiöntő és csésze egy aljjal. Kézzel festett, jelzett FIscher J. Budapest. kanna fedele ragasztott, csészén kis lepattanás, mázrepedésekkel m: 17 cm
11485.

Rufpreis:
6 000 HUF
17

Capodimonte plasztikus figurákkal díszített, 2 személyes porcelán kávés készlet (kanna, kiöntő, cukortartó, 2 db csésze aljjal). Kézzel festett, jelzett, kis sérülésekkel, lepattanásokkal.
11486.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11487.

Rufpreis:
4 000 HUF

11488.

Rufpreis:
5 000 HUF

Carlsbad jelzett porcleán süteményes készlet 4 tányérral. Kézzel festett, jelzett, tálon javítás. hajszálrepedésekkel. d: 19 cm, tál 21x31 cm
11489.

Rufpreis:
10 000 HUF

11490.

Rufpreis:
8 000 HUF

DW karlsbadi porcelán tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d:
11491.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF