Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2435584
11480
399
2446036
11481
399
2445271
11482
399
Alt Wien urna váza pár. XIX. sz. Bécs, historizáló stílus. Kézzel festett, jelzett, egyik javított, kopásokkal. m: 22 cm 2445069
11483
399
Royal dux porcelán tigris. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19x8,5 cm
2445080
11484
399
Roxal Dux elefánt. Kézzel festett, jelzett,hibátlan 13x9 cm 2445006
11485
399
Fischer fajansz kávékiöntő és csésze egy aljjal. Kézzel festett, jelzett FIscher J. Budapest. kanna fedele ragasztott, csészén kis lepattanás, mázrepedésekkel m: 17 cm 2443159
11486
399
Capodimonte plasztikus figurákkal díszített, 2 személyes porcelán kávés készlet (kanna, kiöntő, cukortartó, 2 db csésze aljjal). Kézzel festett, jelzett, kis sérülésekkel, lepattanásokkal. 2318619
11487
399
Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2391794
11488
399
2398837
11489
399
Carlsbad jelzett porcleán süteményes készlet 4 tányérral. Kézzel festett, jelzett, tálon javítás. hajszálrepedésekkel. d: 19 cm, tál 21x31 cm
2397627
11490
399
2418635
11491
399
DW karlsbadi porcelán tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF