Porzellan

Zahl der Lose: 425

Hollóházi Szász Endre porcelán falikép, 21 karátos arannyal kézzel aranyozva, matricás, jelzett, minimális kopással, eredeti kopott karton dobozában, 12x15 cm
11408.

Rufpreis:
6 000 HUF
21

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, lila színben, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 5,5 cm
11409.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített kis bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, az egyik sérült, javított fedéllel, 9x7,5x4 cm
11410.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán hamutál és váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm, d: 12,5 cm
11411.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Szász Endre tányér (50 év) jubileumi, d: 15,5 cm, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, jó állapotú.
11412.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Hollóházi Jurcsák László által tervezett tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 15,,5 cm
11413.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi madár pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17 cm
11414.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11415.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán hegedülő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11416.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi gyöngytyúk pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
11417.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db Hollóházi porcelán madár figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11-14 cm-ig
11418.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi nagy méretű porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 31,5 cm
11419.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF