Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2440941
11408
399
Hollóházi Szász Endre porcelán falikép, 21 karátos arannyal kézzel aranyozva, matricás, jelzett, minimális kopással, eredeti kopott karton dobozában, 12x15 cm 2433222
11409
399
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, lila színben, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 5,5 cm 2440681
11410
399
2 db Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített kis bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, az egyik sérült, javított fedéllel, 9x7,5x4 cm 2416790
11411
399
4200
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán hamutál és váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm, d: 12,5 cm 2437921
11412
399
Szász Endre tányér (50 év) jubileumi, d: 15,5 cm, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, jó állapotú. 2442313
11413
399
Hollóházi Jurcsák László által tervezett tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 15,,5 cm 2443574
11414
399
Hollóházi madár pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17 cm 2437735
11415
399
Hollóházi porcelán virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2437755
11416
399
Hollóházi porcelán hegedülő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
2439923
11417
399
Hollóházi gyöngytyúk pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 2442269
11418
399
3 db Hollóházi porcelán madár figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11-14 cm-ig 2442335
11419
399
Hollóházi nagy méretű porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 31,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF