Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2434096
11263
399
Herendi Lenin porcelán büszt, fehér mázas és biszkvit, hibátlan, jelzett, m: 17 cm
2445056
11264
399
Herendi Kakas Marci, kézzel festett, jelzett, minimális mázhibával, m:14 cm, h:17 cm 2441496
11265
399
Herendi kínai kisfiú figura. Jelzett és apró kopásokkal, konty szépen restaurált. m: 8 cm
2441823
11266
399
Herendi Rothschild mintás csésze 4 db, kézzel festett, jelzett, egyiken apró csorba, alj nélkül, m: 4,5 cm, d: 6,5 cm 2445064
11267
399
Herendi Viktória mintás, dombornyomott, leveles kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett,hibátlan. 13x10 cm 2438926
11268
399
15000
Herendi lovát fékező csikós legény, kézzel festett, jelzett, sérült: ló füle, m: 20 cm, h: 19 cm 2385957
11269
399
13000
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm 2386088
11270
399
13000
Herendi áttört csipkebogyó mintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm 2381183
11271
399
Herendi Paon de Peking/ Pekingi páva (PP) mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással / Hand painted porcelain with Chinese peacock pattern 13,5x9 cm 2433409
11272
399
Herendi virág mintás süteményes tányérok 6 db Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d:20,5 cm
2433565
11273
399
Herendi porcelán csizmás kandúr, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2433179
11274
399
14000
Herendi csipkebogyó mintás illatmécses tartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF