Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2413833
11287
399
Herendi, Eszterházy mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 7x5,5 cm
2435507
11288
399
Herendi Óherendi asztali lámpa pár Pekingi Páva mintával. kézzel festett, jelzett, mindkettő törött, ragasztott, vezeték levágva, burával. lámpatest m: 18 cm, lámpa magasság 46 cm 2435597
11289
399
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11,5 cm / Hand painted porcelain 2433146
11290
399
Herendi Waldstein mintás kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x9 cm
2435633
11291
399
Herendi oroszlán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett (1940), ritka, m:12,5 cm, d:14,5 cm 2435740
11292
399
Óherendi jelzéssel Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 18,5x17 cm 2433194
11293
399
Herendi Rotschild mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan. 14x11 cm 2424823
11294
399
Herendi zöld Appponyi mintás kínáló tál Fortuna Restaurant egyedi festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
2433206
11295
399
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm
2433191
11296
399
Herendi Rotschild mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan. 14x11 cm 2405966
11297
399
Herendi Viktória mintás, koi halas bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, csúnyán javított arany festéssel d: 11,5 cm 2390108
11298
399
Herendi Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF