Porzellan

Zahl der Lose: 425

Herendi, Eszterházy mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 7x5,5 cm
11287.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Óherendi asztali lámpa pár Pekingi Páva mintával. kézzel festett, jelzett, mindkettő törött, ragasztott, vezeték levágva, burával. lámpatest m: 18 cm, lámpa magasság 46 cm
11288.

Rufpreis:
6 000 HUF
25

Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11,5 cm / Hand painted porcelain
11289.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Waldstein mintás kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x9 cm
11290.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi oroszlán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett (1940), ritka, m:12,5 cm, d:14,5 cm
11291.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Óherendi jelzéssel Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 18,5x17 cm
11292.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Herendi Rotschild mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan. 14x11 cm
11293.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi zöld Appponyi mintás kínáló tál Fortuna Restaurant egyedi festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11294.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm
11295.

Rufpreis:
8 000 HUF

11296.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás, koi halas bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, csúnyán javított arany festéssel d: 11,5 cm
11297.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
11298.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF