Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2444117
11359
399
Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, m:19 cm, h:19 cm 2444094
11360
399
Zsolnay virágmintás teás csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan 2443028
11361
399
Zsolnay rőzse gyűjtögető kisfiú, kézzel festett, jelzett, nyak ragasztott. 16 cm
2442284
11362
399
Zsolnay porcelán hamutartó. Matricás, jelzett kis kopással 11 cm
2442274
11363
399
Zsolnay porcelán madár figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 11,5 cm 2442316
11364
399
Zsolnay nagyméretű kézzel festett porcelán szalonnázó juhász szobor, jelzett, hibátlan, 32 cm
2442089
11365
399
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 9x6 cm
2442020
11366
399
Zsolnay pipacs mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8,5 cm 2441963
11367
399
Zsolnay porcelán teás csésze készlet 6 db aljjal. kézzel festett, kis kopásokkal
2441994
11368
399
Zsolnay kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x7,5 cm 2439625
11369
399
Zsolnay őzike, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 11,5x5,5x9 cm 2442053
11370
399
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, mázrepedéssel m: 26,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF