Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433427
11335
399
Herendi rózsa mintás leveses csésze alj nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 11 cm 2433321
11336
399
Herend, Koszorúsné jelzett porcelán dobozka kézi, aranyfestéssel d: 10,5 cm 2433149
11337
399
Herendi porcelán liba figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 2444503
11338
399
36000
Zsolnay cseresznyevirág mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 36 cm 2444498
11339
399
30000
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Halászné), hibátlan. d:19 cm, m:17 cm 2440729
11340
399
30000
Zsolnay pillangó mintás szendvicses készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan. tányérok d:16,5 cm, tálca h: 44,5 cm 2440720
11341
399
Zsolnay pillangómintás emeletes sütemény kínáló. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 36 cm 2444091
11342
399
Zsolnay pillangó mintás nagy váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 27 cm 2441542
11343
399
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 10,5x10,5x6cm
1988359
11344
399
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm 2441568
11345
399
Zsolnay pillangó mintás porcelán vázácska Kézzel festett, jelzett, minimális hibátlan m: 9 cm
2441565
11346
399
Zsolnay pillangó mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF