Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2443587
11660
399
Teáskanna, porcelán, festett, jelzett, sérült. m: 15 cm
2444714
11661
399
Capodimonte kosaras virágcsokor, festett porcelán, jelzett. Sérült. m:14cm 2444682
11662
399
Antik 3 darabos mosdókészlet, matricás fajansz, jelzett, sérült. Kancsó m:30cm, mosdótál d:40cm, szappantartó d:15cm 2444561
11663
399
Keleti porcelán váza, jelzett, kopott. m: 35cm 2444513
11664
399
Kanál alakú falidísz, kézzel festett porcelán, apró lepattanásokkal. Jelzett: Capodimonte made in Italy, h: 22cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF