Porzellan

Zahl der Lose: 425

11516.

Rufpreis:
1 000 HUF

Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, baltán kis lepattanással, m:15,5 cm
11517.

Rufpreis:
1 400 HUF

Drasche porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
11518.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11519.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan. , m: 22 cm
11520.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró vaspötty és kopás. , m: 22 cm
11521.

Rufpreis:
2 800 HUF

Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, kopásnyomokkal, m: 10 cm, h: 11 cm
11522.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6,5x4 cm
11523.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum kacsa pár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11524.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11525.

Rufpreis:
1 200 HUF

11526.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincum fürdőző akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,7 cm
11527.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF