Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2422029
11516
399
2237273
11517
399
Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, baltán kis lepattanással, m:15,5 cm
2401549
11518
399
Drasche porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2386782
11519
399
2433658
11520
399
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan. , m: 22 cm
2442019
11521
399
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró vaspötty és kopás. , m: 22 cm
2420865
11522
399
Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, kopásnyomokkal, m: 10 cm, h: 11 cm
2441985
11523
399
Aquincum porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6,5x4 cm 2442012
11524
399
Aquincum kacsa pár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2442310
11525
399
Aquincum porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2109934
11526
399
2441946
11527
399
Aquincum fürdőző akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF