Porzellan

Zahl der Lose: 425

Aquincum porcelán szív alakú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 6,5 cm
11528.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Aquincum porcelán váza virág mintával. Matricás, jelzett, alján Budapest Hilton felirattal, apró mázhibákkal, m: 9,5 cm
11529.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ceramis Sfantu Gheorghe (Sepsiszentgyörgy) porcelán gyertyatartó, plasztikusan rózsákkal díszített, 3 gyertyára kialakítva, kézzel festett, jelzett, apró csorbákkal, m: 4,5 cm, d: 11 cm
11530.

Rufpreis:
800 HUF

Haviland virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm
11531.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kék, arany, fácán mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm
11532.

Rufpreis:
1 200 HUF

Azonosítatlan jelzéssel: Virágos lányka. biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, hibátlan 21 cm
11533.

Rufpreis:
6 000 HUF

Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Lantos, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, hibátlan m: 19 cm
11534.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csehszlovák hagyma mintás porcelán fali dísz, vágódeszka, máz alatti kék festéssel. 27x16 cm
11535.

Rufpreis:
2 000 HUF

Daru madaras kínai váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan m: 19 cm
11536.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai váza. Kézzel festett, jelzett ,hibátlan. 15,5 cm
11537.

Rufpreis:
2 400 HUF

USTA aranyozott gazdagon díszített porcelán mokkás készlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
11538.

Rufpreis:
12 000 HUF

3 db Viktória mintás sérült porcelán tárgy: falióra ragasztott. d: 29 cm, váza ragasztott : m:25 cm, fonott tálka hiányos: d: 8 cm
11539.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF