Porzellan

Zahl der Lose: 425

Hollóházi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm
11456.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi kos formájú dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 10,5x9 cm
11457.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 14,5 cm
11458.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán tojás alakú ékszertartó fedéllel, matricás, jelzett, hibátlan, mázhibával, h: 14 cm, m: 8,5 cm
11459.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Erika mintás mokkás készlet 6 személyes, komplett, + hozzá váza + leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal.
11460.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11461.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11462.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

Hollóházi porcelán ékszeres ládika. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 7x4 cm
11463.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán KÉV Metró hamutál, kopásnyomokkal, 13×7,5×3 cm
11464.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi, Országos Közlekedésbiztonsági Tanács emlék fali plakettje, kézzel festett porcelán, díszdobozában. Jelzett, hibátlan doboz méret: 17x17x4cm , plakett d: 10cm
11465.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

Hollóházi hölgy kottával porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal és apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
11466.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Rosenthal Versace Barocco porcelán hamutál. Matricás, jelzett, hibátlan. 13x13 cm, Eredeti, hibátlan dobozával
11467.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF