Porzellan

Zahl der Lose: 425

11552.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db porcelán és kerámia figura, sérüléssel, m: 3-8,5 cm
11553.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Azonosítatlan jelzéssel: porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x11 cm
11554.

Rufpreis:
1 000 HUF

Anita porcelán gyertyatartó és tálka, matricás, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm, d: 16 cm
11555.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lippelsdorf GDR porcelán rokokó lovashintó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 16,5x6x16 cm
11556.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drótozott virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopott, lepattanásokkal, javított. d: 24 cm
11557.

Rufpreis:
2 000 HUF

Epiag D.F. csehszlovák drótozott porcelán tál, jelzett, kopott, rozsdafoltokkal, javított. d: 24,5 cm, m: 8,5 cm
11558.

Rufpreis:
2 000 HUF

Két Gránit fajansz fűszeres fiók. Kézzel festett, jelzett, kopott. 14x14x11 cm
11559.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsákos lányka. Mázas kerámia. Jelzés nélkül. 16 cm
11560.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antik porcleán teás kanna jelzés nélkül, kézzel festett, kopásokkal. 27x20 cm
11561.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Süteményes porcelán tál virág dekorral, matricás, jelzett, mázhibákkal, 26,5x21,5 cm
11562.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kalocsai virág mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
11563.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF