Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2237327
11552
399
Arpo porcelán női figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18,5 cm
2407502
11553
399
3200
3 db porcelán és kerámia figura, sérüléssel, m: 3-8,5 cm
2417674
11554
399
Azonosítatlan jelzéssel: porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x11 cm 2350642
11555
399
Anita porcelán gyertyatartó és tálka, matricás, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm, d: 16 cm
2422258
11556
399
Lippelsdorf GDR porcelán rokokó lovashintó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 16,5x6x16 cm 2404201
11557
399
Drótozott virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopott, lepattanásokkal, javított. d: 24 cm
2404220
11558
399
Epiag D.F. csehszlovák drótozott porcelán tál, jelzett, kopott, rozsdafoltokkal, javított. d: 24,5 cm, m: 8,5 cm 2406683
11559
399
Két Gránit fajansz fűszeres fiók. Kézzel festett, jelzett, kopott. 14x14x11 cm
2383404
11560
399
Zsákos lányka. Mázas kerámia. Jelzés nélkül. 16 cm
2383614
11561
399
100
Antik porcleán teás kanna jelzés nélkül, kézzel festett, kopásokkal. 27x20 cm 2340313
11562
399
Süteményes porcelán tál virág dekorral, matricás, jelzett, mázhibákkal, 26,5x21,5 cm
2423051
11563
399
Kalocsai virág mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF