Porzellan

Zahl der Lose: 425

Limoges porcelán cukordoboz, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, minimális kopással 16x10 cm
11504.

Rufpreis:
4 000 HUF

Limoges asztali doboz, fedő nélkül. Jelzett. Aranyozott, kék festéssel. Apró kopással. m: 16cm
11505.

Rufpreis:
1 000 HUF

Limoges porcelán ragutál aljával, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, kopással d: 30 cm m: 20 cm
11506.

Rufpreis:
12 000 HUF

Limoges porcelán váza, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, minimális kopással m: 24,5 cm
11507.

Rufpreis:
8 000 HUF

Limoges porcelán váza, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, minimális kopással m: 25 cm
11508.

Rufpreis:
8 000 HUF

Limoges porcelán doboz, Aranyozott, kék festéssel. Fém rátéttel a tetején. Jelzett, minimális kopással 14x10 cm
11509.

Rufpreis:
6 000 HUF

Limoges porcelán doboz, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, minimális kopással 18x13 cm
11510.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rosenthal porcelán bonbonier, matricás, jelzett, sérült, 10×7×3,5 cm
11511.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenthal porcelán váza, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11512.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rosenthal Oberammergau 1922 - Anton Lang porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, kis kopással, d: 21,5 cm
11513.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche női akt, jelzett, vaspötty és apró kopások, m: 13 cm
11514.

Rufpreis:
1 600 HUF

I. világháborús porcelán emlék tejes kiöntő Ferenc József és Vilmos császár portréjával. Matricás, kopott sérült. m: 10 cm
11515.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF