Porzellan

Zahl der Lose: 425

Virágmintás porcelán húsos tál, jelzés nélkül, részben kézzel festett, kopásnyomokkal, 32×22 cm
11648.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy méretú, kozákot ábárzoló pipa formájú italos üveg. POrcelán. 33 cm
11649.

Rufpreis:
3 000 HUF

Skót nemes porcelán figura, festett biszkvit és fehér mázas. Jelzés nélkül, kardnál sérült, kard egy része festéssel pótolt, 26 cm
11650.

Rufpreis:
5 000 HUF

Román porcelán puttós gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 25×19 cm
11651.

Rufpreis:
3 000 HUF

Román porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 27 cm
11652.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bisquit porcelán anya gyermekeivel, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 18 cm
11653.

Rufpreis:
8 000 HUF

Victoria csehszlovák antik jelenetes porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 2 db, d: 16 cm
11654.

Rufpreis:
1 000 HUF

Faberge jellegű porcelán tojás, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
11655.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alba Iulia porcelán lány virágcsokorral, kézzel festett, kis lepattanásokkal, m: 19,5 cm
11656.

Rufpreis:
2 400 HUF

6 db csésze aljával dobozban, jelzett, kopott, sérült.
11657.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2 db csésze, matricás, aranyozott, jelzett, kopott, sérült. d: 11 cm
11658.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Szecessziós porcelán tálca, jelzett, kopott, d: 39,5 cm
11659.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF