Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2438934
11648
399
Virágmintás porcelán húsos tál, jelzés nélkül, részben kézzel festett, kopásnyomokkal, 32×22 cm
2421635
11649
399
Nagy méretú, kozákot ábárzoló pipa formájú italos üveg. POrcelán. 33 cm
2443729
11650
399
Skót nemes porcelán figura, festett biszkvit és fehér mázas. Jelzés nélkül, kardnál sérült, kard egy része festéssel pótolt, 26 cm
2437776
11651
399
Román porcelán puttós gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 25×19 cm
2437779
11652
399
Román porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 27 cm
2438138
11653
399
Bisquit porcelán anya gyermekeivel, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 18 cm
2437811
11654
399
Victoria csehszlovák antik jelenetes porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 2 db, d: 16 cm 2437791
11655
399
Faberge jellegű porcelán tojás, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2437740
11656
399
Alba Iulia porcelán lány virágcsokorral, kézzel festett, kis lepattanásokkal, m: 19,5 cm
2443623
11657
399
6 db csésze aljával dobozban, jelzett, kopott, sérült.
2443611
11658
399
2 db csésze, matricás, aranyozott, jelzett, kopott, sérült. d: 11 cm 2443596
11659
399
Szecessziós porcelán tálca, jelzett, kopott, d: 39,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF