Porzellan

Zahl der Lose: 425

2 db teáscsésze gésa jelenettel, egyik belsejében litofán gésa fej, porcelán, kontúrmatrica kézzel színezve, apró kopásnyomokkal, japán, egyik jelzett.
11588.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Tátott szájú halacska pár, lüszteres fényű narancs színben, aranyozással, kerámia, kopott. Egyik jelzett: Kerámia Iparművész K.Sz. m: 7,5 és 7 cm
11589.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db Altwasser porcelán tányér, német,matrica, mázrepedt, kopott, jelzett d: 17 cm
11590.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db porcelán likőrös füles pohár, német, matrica, kopott, jelzés nélkül m: 5,5 cm
11591.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bonbonniere, kacsáknak trombitáló fiú, porcelán, aranyozott, kopott, apró csorba. m: 11cm
11592.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

6 személyes keleti jellegű vékony porcelán teáskészlet. Jelzett. Hibátlan. Sérült dobozában. doboz mérete: 51,5x37x12 cm
11593.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Porcelán egyszemélyes reggeliző készlet, jelzett, matricás, hibátlan, d: 19 cm, m: 7 cm
11594.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay virágmintás 6 személyes mokkás készlet kávéskanna hiányzik. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással.
11595.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2 db jelzett aranyozott, matricás porcelán csésze aljával, hibátlan.
11596.

Rufpreis:
2 400 HUF

Süteményes porcelán tányér, aranyozott, jelzett, hibátlan, 7 db, d: 17,5 cm
11597.

Rufpreis:
1 400 HUF

Haját mosó női akt, porcelán, jelzés nélkül, hibátla, gyári vaspöttyökkel. m: 32 cm
11598.

Rufpreis:
2 800 HUF
11

Oscar Schlegelmilch porcelán asztalközép, kézzel festett és aranyozott.Kopott. Jelzett. d: 26 cm, m: 16 cm
11599.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF