Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2432865
11588
399
2 db teáscsésze gésa jelenettel, egyik belsejében litofán gésa fej, porcelán, kontúrmatrica kézzel színezve, apró kopásnyomokkal, japán, egyik jelzett. 2432877
11589
399
Tátott szájú halacska pár, lüszteres fényű narancs színben, aranyozással, kerámia, kopott. Egyik jelzett: Kerámia Iparművész K.Sz. m: 7,5 és 7 cm
2433082
11590
399
2 db Altwasser porcelán tányér, német,matrica, mázrepedt, kopott, jelzett d: 17 cm 2433088
11591
399
6 db porcelán likőrös füles pohár, német, matrica, kopott, jelzés nélkül m: 5,5 cm
2434107
11592
399
3400
Bonbonniere, kacsáknak trombitáló fiú, porcelán, aranyozott, kopott, apró csorba. m: 11cm
2435562
11593
399
6 személyes keleti jellegű vékony porcelán teáskészlet. Jelzett. Hibátlan. Sérült dobozában. doboz mérete: 51,5x37x12 cm
2435607
11594
399
Porcelán egyszemélyes reggeliző készlet, jelzett, matricás, hibátlan, d: 19 cm, m: 7 cm
2435612
11595
399
3800
Zsolnay virágmintás 6 személyes mokkás készlet kávéskanna hiányzik. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 2435620
11596
399
2 db jelzett aranyozott, matricás porcelán csésze aljával, hibátlan. 2435640
11597
399
Süteményes porcelán tányér, aranyozott, jelzett, hibátlan, 7 db, d: 17,5 cm 2436216
11598
399
Haját mosó női akt, porcelán, jelzés nélkül, hibátla, gyári vaspöttyökkel. m: 32 cm 2436924
11599
399
4800
Oscar Schlegelmilch porcelán asztalközép, kézzel festett és aranyozott.Kopott. Jelzett. d: 26 cm, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF