Porzellan Zahl der Lose: 425
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441555
11347
399
Zsolnay pillangó mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm 2441551
11348
399
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm 2442003
11349
399
Zsolnay pillangó és virág mintás porcelán tálkák. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. 11x7 cm, d: 8,5 cm
2433373
11350
399
70000
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
2444089
11351
399
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázrepedt d: 17 cm, 46x20 cm 2433305
11352
399
Zsolnay Pompadour mintás 5 db teás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2398238
11353
399
Zsolnay Pompadour mintás porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélküli, hibátlan. m: 14 cm
2442547
11354
399
24000
Zsolnay Pompadour I. mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Tál mérete 44x16,5 cm
2433633
11355
399
Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, m:19 cm, h:19 cm 2363631
11356
399
2442858
11357
399
Zsolnay fehér mázas olvasó kisfiú cicával, jelzett (Sinkó András (1901-1976)), kis mázhibákkal, halvány jelzéssel, m: 19 cm 2442100
11358
399
Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, (tervező:Sinkó András), ragasztott, m:15 cm, h:31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF