Porzellan

Zahl der Lose: 425

Zsolnay pillangó mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm
11347.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm
11348.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pillangó és virág mintás porcelán tálkák. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. 11x7 cm, d: 8,5 cm
11349.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11350.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázrepedt d: 17 cm, 46x20 cm
11351.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay Pompadour mintás 5 db teás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11352.

Rufpreis:
6 000 HUF
16

Zsolnay Pompadour mintás porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélküli, hibátlan. m: 14 cm
11353.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay Pompadour I. mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Tál mérete 44x16,5 cm
11354.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, m:19 cm, h:19 cm
11355.

Rufpreis:
12 000 HUF

11356.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay fehér mázas olvasó kisfiú cicával, jelzett (Sinkó András (1901-1976)), kis mázhibákkal, halvány jelzéssel, m: 19 cm
11357.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, (tervező:Sinkó András), ragasztott, m:15 cm, h:31 cm
11358.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF