3 db Hollóházi porcelán madár figura. Kézzel festett, jelzett, minimál... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/3-db-Hollohazi-porcelan-madar-figura-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-11-14-cm-i~II2442269
2442269
11418
399
Beschreibung: 3 db Hollóházi porcelán madár figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11-14 cm-ig
: tm