Schütz Cilli lapos falitál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fa... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Schutz-Cilli-lapos-falital-virag-diszitessel-kezzel-festett-mazas-fajansz-jelzett-eros-~II2436885
2436885
11240
399
Rufpreis:
12 000 HUF 32,52 EUR , 37,50 USD
Beschreibung: Schütz Cilli lapos falitál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, erős kopásnyomokkal, mázhibákkal, d: 29 cm
: nagy_andras