Cseh bonbonniere, plasztikus virág díszítményekkel, kézzel festett, ar... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Cseh-bonbonniere-plasztikus-virag-diszitmenyekkel-kezzel-festett-aranyozott-es-matricas-po~II2441756
2441756
11620
399
Beschreibung: Cseh bonbonniere, plasztikus virág díszítményekkel, kézzel festett, aranyozott és matricás porcelán. Jelzett. Virágokon csorbák. m: 6,5 cm
: pelikán_kristóf