Hollóházi Csepel Vas- és Fémművek egyedi formatervezésű reklám hamutál... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-Csepel-Vas-es-Femmuvek-egyedi-formatervezesu-reklam-hamutal-kezzel-festett-je~II2439643
2439643
11431
399
Beschreibung: Hollóházi Csepel Vas- és Fémművek egyedi formatervezésű reklám hamutál, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 14 cm, m: 10 cm
: nagy_andras