Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2291221
11246
384
Kőbányai porcelán lány galambbal, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm 2291229
11247
384
Kőbányai porcelán szinbád figura, Veress M. jelzéssel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2197086
11248
384
Rosenthal porcelán kínálótál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, kis lepattanással, 28x37 cm+ C.T. Altwasser porcelán kínálótál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 43x32 cm 2269028
11249
384
2200
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, kis lepattanással, m: 14,5 cm
2263885
11250
384
Rosenthal porcelán fali tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 22 cm
2137202
11251
384
Rosenthal tálka, matricás, jelzett, kopott, 12x8x1,5 cm
2292666
11252
384
Rosenthal fehér mázas porcelán szószostál, jelzett, hibátlan, m: 10 cm, 21x14 cm 2292657
11253
384
Rosenthal fehér mázas porcelán levesestál, jelzett, hibátlan, m: 28 cm, d: 25,5 cm 2295364
11254
384
Villeroy & Boch porcelán lapos istányér. máz alatti kék festéssel, jelzett, máz kopásokkal d: 23,5 cm
2295358
11255
384
Villeroy & Boch porcelán kistányér. máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d: 20 cm 2254298
11256
384
3800
Alt Wien dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopásokkal. 12,5x9x7 cm
2295744
11257
384
Meisseni porcelán csésze aljjal és tálkával, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, csésze m: 7 cm, d: 9,5 cm, alj: 15 cm, tál: 15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF