Porzellan

Zahl der Lose: 226

Kőbányai porcelán lány galambbal, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
11246.

Rufpreis:
2 400 HUF
22

Kőbányai porcelán szinbád figura, Veress M. jelzéssel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11247.

Rufpreis:
1 600 HUF
19

11248.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, kis lepattanással, m: 14,5 cm
11249.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Rosenthal porcelán fali tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 22 cm
11250.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rosenthal tálka, matricás, jelzett, kopott, 12x8x1,5 cm
11251.

Rufpreis:
800 HUF

Rosenthal fehér mázas porcelán szószostál, jelzett, hibátlan, m: 10 cm, 21x14 cm
11252.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rosenthal fehér mázas porcelán levesestál, jelzett, hibátlan, m: 28 cm, d: 25,5 cm
11253.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Villeroy & Boch porcelán lapos istányér. máz alatti kék festéssel, jelzett, máz kopásokkal d: 23,5 cm
11254.

Rufpreis:
2 000 HUF

Villeroy & Boch porcelán kistányér. máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11255.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alt Wien dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopásokkal. 12,5x9x7 cm
11256.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Meisseni porcelán csésze aljjal és tálkával, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, csésze m: 7 cm, d: 9,5 cm, alj: 15 cm, tál: 15,5 cm
11257.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF