Porzellan

Zahl der Lose: 226

NKD porcelán tojások, 2 db, matricás, jelzetlen, apró kopásokkal, eredeti dobozában, m: 10 cm
11270.

Rufpreis:
3 000 HUF

Apulum porcelán edény fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. m: 20 cm, d: 17 cm
11271.

Rufpreis:
800 HUF

Kínai porcelán hamuzó tálka, sacred bird and butterfly dekorral, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel, 18,5x14,5 cm
11272.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gránit erdélyi népviseletes párt ábrázoló kulacs. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 12 cm
11273.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kékfestett erdélyi porcelán tányér Jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan. 29x20 cm
11274.

Rufpreis:
1 800 HUF

11275.

Rufpreis:
6 000 HUF

Metzler & Ortloff porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x10 cm
11276.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

11277.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Schwarzenhummer porcelán kép ón keretben. Matricás, jelzett, hibátlan. 16x13 cm
11278.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1987 Avon karácsonyi kiadású porcelán tányér. d: 20 cm Matricás, jelzett, aranyozott, hibátlan
11279.

Rufpreis:
1 000 HUF

Távol-keleti váza, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, az alján kis lepattanással, m: 20 cm
11280.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szív-alakú virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 7,5x7x2 cm
11281.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF