Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2224136
11270
384
NKD porcelán tojások, 2 db, matricás, jelzetlen, apró kopásokkal, eredeti dobozában, m: 10 cm 2246795
11271
384
Apulum porcelán edény fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. m: 20 cm, d: 17 cm
2262490
11272
384
Kínai porcelán hamuzó tálka, sacred bird and butterfly dekorral, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel, 18,5x14,5 cm
2162353
11273
384
Gránit erdélyi népviseletes párt ábrázoló kulacs. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 12 cm 2287374
11274
384
Kékfestett erdélyi porcelán tányér Jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan. 29x20 cm
2159025
11275
384
2289829
11276
384
Metzler & Ortloff porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x10 cm 2287911
11277
384
4400
2288124
11278
384
3200
Schwarzenhummer porcelán kép ón keretben. Matricás, jelzett, hibátlan. 16x13 cm
2288058
11279
384
1987 Avon karácsonyi kiadású porcelán tányér. d: 20 cm Matricás, jelzett, aranyozott, hibátlan 2293053
11280
384
Távol-keleti váza, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, az alján kis lepattanással, m: 20 cm
2293686
11281
384
Szív-alakú virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 7,5x7x2 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF