Porzellan

Zahl der Lose: 226

Carl Scheidig Grafenthal porcelán putto figura, kézzel festett, jelzett, lepattanással, javított, m: 12,5 cm
11282.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán gyerek bohóc figura, kézzel festett, jelzés nélkül, 7x7,5 cm
11283.

Rufpreis:
1 000 HUF

XIX sz. Régi fajansz fali tál, kopott, amatőr javításokkal, sérült, d: 26 cm
11284.

Rufpreis:
2 000 HUF

Áttört szélű kisgyerekes illusztrációjú porcelán tál, matricás, jelzés nélkül, kopott, 23x5 cm + Kínai kék-fehér tálkák, 2 db, kézzel festett, jelzett, 11,5x5,5 cm
11285.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lány tükörrel, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×12×8 cm
11286.

Rufpreis:
1 000 HUF
23

Gustavsberg porcelán fali tányér, 3 db, levonóképes, hibátlanok, d: 21 cm
11287.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Rörstrand porcelán fali tányér, 4 db, levonóképes, hibátlanok, d: 21 cm
11288.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kínai porcelán tál, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 21 cm
11289.

Rufpreis:
1 400 HUF
11

Spanyol porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 12 cm
11290.

Rufpreis:
5 000 HUF

Goebel porcelán 3 db kisgyerek, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:
11291.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Porcelán csengő, rajta gondolás szerelmespáros jelenttel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11292.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kürtös néger figura, mellette hajókémény alakú vázácskával, kézzel festet, jelzett, kopásnyomokkal, 7x4 cm
11293.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF