Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2293047
11282
384
Carl Scheidig Grafenthal porcelán putto figura, kézzel festett, jelzett, lepattanással, javított, m: 12,5 cm
2293647
11283
384
Porcelán gyerek bohóc figura, kézzel festett, jelzés nélkül, 7x7,5 cm 2293932
11284
384
XIX sz. Régi fajansz fali tál, kopott, amatőr javításokkal, sérült, d: 26 cm
2293995
11285
384
Áttört szélű kisgyerekes illusztrációjú porcelán tál, matricás, jelzés nélkül, kopott, 23x5 cm + Kínai kék-fehér tálkák, 2 db, kézzel festett, jelzett, 11,5x5,5 cm 2294722
11286
384
Lány tükörrel, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×12×8 cm 2295713
11287
384
7500
Gustavsberg porcelán fali tányér, 3 db, levonóképes, hibátlanok, d: 21 cm 2295700
11288
384
Rörstrand porcelán fali tányér, 4 db, levonóképes, hibátlanok, d: 21 cm 2295664
11289
384
Kínai porcelán tál, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 21 cm 2295771
11290
384
Spanyol porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 12 cm 2295829
11291
384
Goebel porcelán 3 db kisgyerek, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 2293674
11292
384
Porcelán csengő, rajta gondolás szerelmespáros jelenttel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2293677
11293
384
Kürtös néger figura, mellette hajókémény alakú vázácskával, kézzel festet, jelzett, kopásnyomokkal, 7x4 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF