Porzellan

Zahl der Lose: 226

Meisseni porcelán csésze aljjal és tálkával, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, csésze m: 7 cm, d: 9,5 cm, alj: 15,5 cm, tál: 15 cm
11258.

Rufpreis:
4 000 HUF

Meisseni porcelán csésze aljjal és tálkával, máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásokkal, csésze m: 7 cm, d: 9,5 cm, alj: 15,5 cm, tál: 14,5 cm
11259.

Rufpreis:
4 000 HUF

Poema Artistic porcelain Emil Cretu: "vadászok", festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan 27x21 cm
11260.

Rufpreis:
10 000 HUF

XIX. sz. vége. Nagy méretű fajansz dísz, figurális jelenettel. Jelzés nélkül, formaszámmal. Kopásokkal.51 cm
11261.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11262.

Rufpreis:
800 HUF

11263.

Rufpreis:
800 HUF

Porcelán angyalka csengő, h: 6 cm
11264.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mikasa Japán mokkás készlet hiányosan. Matricás, jelzett, hibátlan.
11265.

Rufpreis:
3 000 HUF

11266.

Rufpreis:
1 800 HUF

11267.

Rufpreis:
1 600 HUF

Porcelán tányér, máz alatt festett, apró máz alatti repedéssel a pereme alatt, kopásokkal, d: 20 cm
11268.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán szakés készlet, kiöntővel, 6 db csészével, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, m: 15 cm, 4 cm
11269.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF