Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2243512
11113
384
14000
Herendi Shanghai (SH) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, minimális gyártási mázhibával / Hand painted porcelain d:25,5 cm 2243547
11114
384
30000
Herendi O'Sullivan (OS) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett,hibátrlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:25,5 cm 2292793
11115
384
Régi Herendi áttört csésze sárkányos füllel. Kézzel festett, jelzett, sérült. d: 10 cm, m: 7 cm 2295723
11116
384
50000
Herendi porcelán akt, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), hibátlan, m: 55 cm 2276256
11117
384
14000
Herendi CD mintás pipázó török figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm 2288359
11118
384
Herendi mézet cipelő maci, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:13 cm 2288331
11119
384
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm, h: 25 cm 2287450
11120
384
Herendi Rotschild mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5,5x10,5 cm 2289676
11121
384
40000
Herendi Rothschild mintás porcelán süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, egy tálon minimális festékkopással, 6+1 db 2295614
11122
384
Herendi Rothschild mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2295601
11123
384
Herendi Rothschild mintás porcelán füles váza, kézzel festett, jelzett, alján kis lepattanás, m: 33 cm 2291842
11124
384
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m:7,5 cm, d: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF