Porzellan

Zahl der Lose: 226

Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 20,5 cm
11149.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi porcelán Sopron tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, piszkos, 13×9 cm
11150.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Herendi mini - és Ens rózsa, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, a herendi rózsákon lepattanásokkal,  3,5x5x4,5 cm és 3x2x2 cm
11151.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi zöld virágmintás porcelán fogpiszkáló tartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
11152.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm, h: 7 cm.
11153.

Rufpreis:
1 400 HUF
16

Herendi gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 19 cm
11154.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Tertia váza, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 11,5 cm
11155.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herendi virágmintás bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 7 cm
11156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay kígyós váza. Többféle mázzal. Kézzel festett, jelzett (Tóth Ágnes) hibátlan. 20,5 cm
11157.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Zsolnay búzavirág mintás porcelán kaspó pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm, d: 6 cm
11158.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm
11159.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11160.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF