Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2295623
11149
384
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 20,5 cm 2295510
11150
384
Herendi porcelán Sopron tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, piszkos, 13×9 cm 2293709
11151
384
Herendi mini - és Ens rózsa, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, a herendi rózsákon lepattanásokkal, 3,5x5x4,5 cm és 3x2x2 cm 2289815
11152
384
Herendi zöld virágmintás porcelán fogpiszkáló tartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm 2288347
11153
384
Herendi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm, h: 7 cm. 2273642
11154
384
Herendi gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 19 cm 2290392
11155
384
Herendi Tertia váza, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 11,5 cm
2292787
11156
384
Herendi virágmintás bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 7 cm 2295097
11157
384
50000
Zsolnay kígyós váza. Többféle mázzal. Kézzel festett, jelzett (Tóth Ágnes) hibátlan. 20,5 cm 2296042
11158
384
Zsolnay búzavirág mintás porcelán kaspó pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm, d: 6 cm 2294720
11159
384
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm 2294742
11160
384
Zsolnay pillangó mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF