Porzellan

Zahl der Lose: 226

Zsolnay pillangómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11173.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay pillangómintás porcelán mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
11174.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay virágmintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti díszdobozban. m: 7,5 cm
11175.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 12 cm
11176.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, kis hajszál repedéssel, m: 34 cm
11177.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zsolnay virágmintás tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
11178.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay virágmintás szív alakú porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, 11x11,5 cm
11179.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11180.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással 12x8 cm
11181.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán vázák (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26 cm, 27 cm
11182.

Rufpreis:
5 000 HUF
23

Fischer/Zsolnay lámpa. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal. Búra nélkül 56 cm
11183.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
9

Zsolnay (?) virágmintás petróleumlámpa test, jelzés nélkül, kézzel festett mázas fajansz, apró kopásnyomokkal, m: 27,5 cm
11184.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF