Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2295545
11173
384
Zsolnay pillangómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 2295397
11174
384
Zsolnay pillangómintás porcelán mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 2286257
11175
384
Zsolnay virágmintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti díszdobozban. m: 7,5 cm 2291126
11176
384
Zsolnay virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 12 cm
2273141
11177
384
11000
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, kis hajszál repedéssel, m: 34 cm 2295858
11178
384
Zsolnay virágmintás tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
2294716
11179
384
Zsolnay virágmintás szív alakú porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, 11x11,5 cm 2294701
11180
384
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2294777
11181
384
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással 12x8 cm
2294799
11182
384
Zsolnay virágmintás porcelán vázák (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26 cm, 27 cm 2293419
11183
384
Fischer/Zsolnay lámpa. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal. Búra nélkül 56 cm 2287638
11184
384
Zsolnay (?) virágmintás petróleumlámpa test, jelzés nélkül, kézzel festett mázas fajansz, apró kopásnyomokkal, m: 27,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF