Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2291166
11197
384
Zsolnay fehér mázas kislány, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2291204
11198
384
Zsolnay korsós lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
2289696
11199
384
Zsolnay eozin mázas kislány korsóval, jelzett, apró lepattanással, m: 7 cm 2287289
11200
384
Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 15 cm
2292766
11201
384
Zsolnay porcelán süteményes tál, matricás, jelzett, kopásokkal, 44,5x16,5 cm 2291039
11202
384
Zsolnay váza, kézzel festett, jelzett, egyik oldalon címke maradvány, egyébként hibátlan, m: 15 cm 2288565
11203
384
Zsolnay huszárt ábrázoló kulacs. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 10 cm
2289684
11204
384
Zsolnay porcelán süteményes tál 44x16 cm, 4 db tányérral, d: 15 cm, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2258663
11205
384
Zsolnay porcelán kulacs, matricás/kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 13,5x9 cm
2275724
11206
384
Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm
2258135
11207
384
Zsolnay porcelán bögre Harkányfürdő mintával, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9,5 cm
2254297
11208
384
Zsolnay tálka és Meisseni cigaretta kínáló Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 8 cm, m: 6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF