Porzellan

Zahl der Lose: 226

Zsolnay fehér mázas kislány, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11197.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay korsós lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11198.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay eozin mázas kislány korsóval, jelzett, apró lepattanással, m: 7 cm
11199.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 15 cm
11200.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán süteményes tál, matricás, jelzett, kopásokkal, 44,5x16,5 cm
11201.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay váza, kézzel festett, jelzett, egyik oldalon címke maradvány, egyébként hibátlan, m: 15 cm
11202.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay huszárt ábrázoló kulacs. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 10 cm
11203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay porcelán süteményes tál 44x16 cm, 4 db tányérral, d: 15 cm, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
11204.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay porcelán kulacs, matricás/kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 13,5x9 cm
11205.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm
11206.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay porcelán bögre Harkányfürdő mintával, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9,5 cm
11207.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay tálka és Meisseni cigaretta kínáló Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 8 cm, m: 6 cm
11208.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF