Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2225803
11209
384
13000
Zsolnay kék virág mintás porcelán teáskészlet. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Komplett.
2294843
11210
384
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, m: 20 cm 2295590
11211
384
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal 12,5x13,5 cm 2295576
11212
384
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×8,5 cm 2293565
11213
384
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, jelzett, hibátlan, keretben, 6,5×4 cm 2292295
11214
384
Hollóházi porcelán plakett, Szász Endre (1926-2003) által tervezett dekorral, számozott: 7/500. Fa keretben. 17x11 cm
2291803
11215
384
Hollóházi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm 2289182
11216
384
2289191
11217
384
Hollóházi porcelán népviseletes női figura, kézzel festett, jelzett, az alján lepattanásokkal, m: 28,5 cm
2293498
11218
384
2294252
11220
384
Hollóházi angyal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 2294326
11221
384
Hollóházi váza és gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm, 22 cm + Hollóházi TSB BM Központi Szervek, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF