Porzellan

Zahl der Lose: 226

Zsolnay kék virág mintás porcelán teáskészlet. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Komplett.
11209.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, m: 20 cm
11210.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal 12,5x13,5 cm
11211.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×8,5 cm
11212.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, jelzett, hibátlan, keretben, 6,5×4 cm
11213.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Hollóházi porcelán plakett, Szász Endre (1926-2003) által tervezett dekorral, számozott: 7/500. Fa keretben. 17x11 cm
11214.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hollóházi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm
11215.

Rufpreis:
1 200 HUF

11216.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán népviseletes női figura, kézzel festett, jelzett, az alján lepattanásokkal, m: 28,5 cm
11217.

Rufpreis:
3 000 HUF

11218.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi angyal. Kézzel festett, jelzett,  hibátlan. 8 cm
11220.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Hollóházi váza és gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm, 22 cm + Hollóházi TSB BM Központi Szervek, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 11 cm
11221.

Rufpreis:
800 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF