Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2262214
11137
384
Herendi Eton mintás kistányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 20,5 cm
2262221
11138
384
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 22,5 cm
2262223
11139
384
2262224
11140
384
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 22,5 cm
2262227
11141
384
2291225
11142
384
Herendi Eton mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 12x9 cm
2295597
11143
384
Herendi csipkebogyó mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25,5 cm 2295598
11144
384
Herendi csipkebogyó mintás mély/leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm 2295637
11145
384
Herendi csipkebogyó mintás kistányér / süteményes tányér tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 21 cm 2283075
11146
384
Herendi gyümölcsmintás porcelán gyertyatartó, kézzel festetett, jelzett, tövében ragasztott, m: 9 cm 2294836
11147
384
Herendi bogyós mintájú tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 9x14 cm 2295527
11148
384
Herendi rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, m: 9 cm d: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF