Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2269017
11330
384
2200
Wallendorfi porcelán váza, matricás/kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 20 cm
2269038
11331
384
Echt Kobalt porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 12 cm 2258143
11332
384
Henneberg porcelán levélmintás kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 24 cm 2274953
11333
384
Ovális porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 25,5x39 cm, m: 4,5 cm 2274950
11334
384
Antik porcelán tál neorokokó és kézzel festett virág dekorral, jelzett (FK), apró kopásnyomokkal, 27,5x42,5 cm, m: 3,5 cm 2212526
11335
384
Régi Wedgewood porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 20 cm 2275097
11336
384
Porcelán berakásos réz tányér, antikizáló grafikával a porcelánon, részben kézzel festett, jelzés nélkül, a porcelánon kopásnyommal, repedésekkel, d: 10 cm
2206893
11337
384
Mayer Wiesau Bavaria barokk jelenetes porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 31 cm 2254442
11338
384
Wallendorf porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 27 cm
1937560
11339
384
600
Dekoratív kékes szalvétatartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF